درباره ما

با توجه به شرايط دشوار كنوني و شيوع پاندمي كرونا در سرتاسر جهان و به خصوص عدم رعايت كامل پروتكل هاي بهداشتي در كشور عزيزمان، ايران، سفارش و دريافت نيازهاي روزانه مردم از طريق شبكه هاي اجتماعي رو به گسترش گذاشته است.
از اين رو به دليل كثرت در به وجود آمدن سايت ها و اپليكيشن ها در فضاي مجازي و عدم نظارت كامل بر روي آنها، سردرگمي بسيار زيادي را در افراد سفارش دهنده به وجود آورده است كه نياز به تشكيل و برقراري سايت موجود را براي تيم حرفه اي داروخانه دكتر ياسين رشيدي به وجود آورده است. ما برآنيم تا با بكارگيري يك تيم كاملاً تخصصي مشتمل بر حضور همزمان ٣ دكتر داروساز (در تخصص هاي باليني و صنعت) و نسخه پيچان تحصيل كرده و داراي مدرك نسخه خواني از انجمن داروسازان تهران و مشاوران پوست و موي حرفه اي و با سابقه، گام به گام همراه شما عزيزان باشيم تا با مشاوره هاي علمي دارويي و آرايشي و بهداشتي، بدون ترديد و استرس و با آگاهي كامل از مدل انتخاب و همچنين خيالي آسوده از لحاظ كمبودهاي محصولات موجود در كشور با قيمتي كام ًلا رقابتي در كمك به انتخاب صحيح شما از هيچ كوششي فروگذار نباشيم.
داروخانه دكتر ياسين رشيدي در تابستان ١٣٩٩ شروع به فعاليت در عرصه فروش دارويي و نظام سلامت كشور كرد و باتوجه به
اينكه شروع به فعاليت ما در يكي از سخت ترين سال هاي دارويي كشور از لحاظ كمبود هاي دارويي بوده است از همان ابتدا خط مشي متخصصان دارويي ما بر آن بوده است كه بتوان تا حد امكان تمامي نيازهاي بيماران را برطرف نمايد. خدا را شاكريم كه توانسته ايم اين وظيفه سخت را به گواه شما همراهان و دوستان گرامي و هميشگي مان به درستي انجام داده و پاسخ گوي نيازهاي بيماران عزيز در اين وضعيت دشوار كنوني باشيم.
باتوجه به الزامات وزارت بهداشت ايران، امكان سفارش و ارسال دارو از طريق سايت ممنوع بوده ولي داروسازان ما در هر ساعتي از شبانه روز قدرت پاسخ گويي به شما عزيزان را داشته و از هيچ كمكي به شما فروگذار نخواهند كرد ولي امكان سفارش گذاري براي كليه محصولات آرايشي و بهداشتي و ارتوپدي و مكمل هاي دارويي از طريق سايت امكان پذير مي باشد و ارسال بسته هاي سفارش در بهترين شرايط بسته بندي و در سريع ترين زمان ممكن انجام خواهد پذيرفت.

تضمین اصالت کالا

ارسال سریع به سراسر ایران

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

مشاور تخصصی

درباره ما

داروخانه دكتر ياسين رشيدي در تابستان ١٣٩٩ شروع به فعاليت در عرصه فروش دارويي و نظام سلامت كشور كرد و باتوجه به اينكه شروع به فعاليت ما در يكي از سخت ترين سال هاي دارويي كشور از لحاظ كمبود هاي دارويي بوده است از همان ابتدا خط مشي متخصصان دارويي ما بر آن بوده است كه بتوان تا حد امكان تمامي نيازهاي بيماران را برطرف نمايد.

تماس با ما

تلفن : ۰۲۱۸۸۰۸۱۵۹۲
آدرس اینستاگرام : @naabaa.pharmacy

آدرس داروخانه : تهران ، شهرک غرب ، انتهای بلوار دادمان ، خیابان گل افشان جنوبی ، مرکز خرید گل افشان

طراحی سایت دارکوب / کلیه حقوق وب سایت محفوظ است